Продавець Интернет-магазин "MegaWatt" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
34 відгуків
Проектирование, продажа, монтаж вентиляционного оборудованияПодробнее
Кам'янець-Подільський, Україна
Интернет-магазин Megawatt - товары для тепла и комфорта в Вашем доме!

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION)
влево
 • Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION), фото 2
 • Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION), фото 3
 • Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION), фото 4
 • Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION), фото 5
 • Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION), фото 6
 • Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION), фото 7
 • Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION), фото 8
 • Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION), фото 9
 • Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION), фото 10
вправо

Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION)

 • Під замовлення
 • Код: EK-5237BL
clockВідправка з 10 жовтня 2023

18 999 

Компанія тимчасово не приймає замовлення

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION)
Дров'яна піч-кухня «євро буржуйDuval EK-5237BL (BLACK EDITION)Під замовлення
18 999 
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ПЕЧІ ОПАЛЮВАЛЬНІ ТВЕРДОПАЛИВНІ
ІНСТРУКЦІЯ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Перед встановленням печі, введенням її в експлуатацію та для забезпечення її безперебійної роботи просимо Вас уважно ознайомитися з даною інструкцією та належний чином дотримуватися зазначених рекомендацій.
* Використовуйте тільки рекомендовані види палива, такі як дрова та вугілля.
* Необхідний тиск нагнітання в димоході при нормальному робочомунавантаженні повинен дорівнювати 12 Па. Для тиску нагнітання вище 15 Па, повинна бути встановлена заслінка всередині димоходу.
* У кімнаті, де повинна бути встановлена піч, повинно бути забезпечено достатнійзапас свіжого повітря. Якщо вікна та двері в кімнаті герметичні в закритому стані, або якщо в кімнаті встановлені споживаючи повітря прилади (наприклад, витяжки, сушильні машини, тощо) іноді необхідна подача в кімнату свіжого повітря (шляхом відкриття дверей або вікна). У кожному разі, перед встановленням печі, проконсультуйтеся з фахівцем з цього питання.
* Не допустимо розміщення горючих матеріалів у зольнику та поблизу з піччю.
Висота шару золі не може перевищувати висоту бокових стінок печі. Двері топки тазольника повинні бути весь час закриті, за винятком годині розпалювання, додавання палива або видалення золі, щоб запобігти витоку гарячих газів.
* Забороняється здійснення ремонту чи здійснення будь-яких інших змін у печі безвикористання оригінальних запчастин.
* У разі виникнення пожежі всередині димоходу, тримати двері печі закритими.
Ніколи не намагайтеся загасити вогонь у димоході, використовуючи воду, тому може статися вибух всередині димоходу через швидке утворення парі.
*У разі виникнення надзвичайної ситуації необхідно викликати пожежну охорону! Уразі збою в роботі печі, забороняється її використання поки не буде проведений необхідний ремонт. Під час встановлення печі та димаря, повинні бути дотримані всі місцеві, національні та європейські норми і стандарти.
 

1. ВСТАНОВЛЕННЯ ПЕЧІ

Піч повинна бути встановлена відповідно до діючих будівельних норм і правил протипожежної безпеки. Піч підключається до димоходу за допомогою горизонтальних або вертикальних труб.

Піч повинна розташовуватися в горизонтальному положенні. Якщо підлога зроблена з горючого матеріалу (деревини, пластмас, ковроліну, тощо), необхідно встановити захисну підкладку зі сталі, міді або іншого вогнестійкогоматеріалу.

Розміри захисної підкладки повинні бути більше, ніж розміри печі, принаймні на 30 см з обох сторін і щонайменше на 50 см в передній частині печі.

Предмети меблів з дерева або пластмаси повинні бути на відстані не менше 50 см з обох сторін печі. Монтажні елементи, виконані з горючих матеріалів повинні бути на відстані не менше 80 см від стінки печі з боку топки.

Стіни також повинні бути вогнестійкими по всій висоті печі і не менш ніж на 50 см з обох її сторін.

Якщо використовується для варки поверхня, неприпустима установка будь-яких елементів над нею.

З'єднання єднання печі з димарем за допомогою відповідних з'єднання єднувальних елементів має відповідати всім стандартам. Переконайтеся, що ширина димоходу не менше, аніж діаметр димоходу печі, і що він належний чином зегерметизований.

EW 5118 1 manualДля того, щоб досягти бажаної ефективності печі, вона повинна бути правильно встановлена і дімар повинен працювати ідеально. Перед початком використання печі, перевірте тягу в димоході.

Інтенсивність тяги в димоході легко перевірити, шляхом розміщенняпідпаленої свічки чи сірника поблизу отвору димоходу. Тяга вважається задовільною, якщо полум'я свічки нахиляється до труби. Якщо полум'я свічки тільки злегка згинається, це вказує на низьку тягу. При встановлені двох печей на одному поверсі і при їх підключенні до одного димоходу, їх точки з'єднування повинні бути розташовані на відстані не менше 50 див.


2. РОЗПАЛЮВАННЯ ПЕЧІ

Перед першим розпалюванням вогню, необхідно протерти всі емальовані поверхні м'якою тканиною. При першому розпалюванні вогню, необхідно відкрити вікна, тому що, коли вогонь починає горіти, захисні реагенти для запобігання корозії короткочасно виділяють неприємний дим та запах, який є допустимим.
Увага! Під час використання печі всі її деталі нагріваються, тому необхідно додержуватися правил протипожежної та особистої безпеки. Тримайте маленьких дітей на достатній відстані від печі.

2.1 РОЗПАЛЮВАННЯ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ ПЕЧІ

• Відкрийте заслінку-регулятор

• Відкрийте двері топки

• Додайте тирсу або папір всередину топки

• Помістіть 2-3 невеликих бруска деревини

• Запаліть вогонь

• Закрийте двері топки

Після успішного розгорання та гарного прогріву деревини, закрийте заслінку регулятора тяги. Після того як утвориться шар гарячого вугілля, можна додавати паливо.

При додаванні палива в піч необхідноповільно відкривати двері топки, щоб дим йшов у правильному напрямку, і не відбулося його потрапляння в кімнату.

Кількість палива не повинна бути надмірною, бо це може призвести до перегріву печі. Рекомендується використовувати природно сушені дрова(макс. залишкова волога 20%). Це досягається шляхом зберігання деревини в добре провітрюваному сухому місці.

Волога деревина має меншу потужність нагріву і викликає утворення відкладень у димових каналах димоходу. При несприятливих умовах, димові гази не можуть бути повністю виведені в димохід. У таких випадках, плита не може безпечно використовуватися. Забороняється спалювати лаковані матеріали, шпоновану тапросочену деревину, а також деревину, що містить клей.

У випадках не дотримання вимог щодо матеріалів що спалюються в печі, гарантія виробника вважається недійсною.


3. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ

3.1 ПРИГОТУВАННЯ в літній період

У теплу пору року, піч може вікорістовуватіся для приготування їжі. Для цього необхідно повністю відкрити заслінку регулятора тяги. Для приготування їжі на печі рекомендується використовувати каструлі з товстим дном.


3.2 ПРИГОТУВАННЯ в зимовий період

У холодну пору року, піч може вікорістовуватіся як для опалення приміщень, так і для приготування їжі. Для швидшого приготування їжі, використовуйте сухі дрова.
Заслінка регулятора повинна бути закрита.


3.3. ВІПІЧКА (для моделей з духовкою)

Для випічки потрібен рівномірний розподіл тепла в духовці. Для досягнення рівномірного розподілу тепла та достатньої температури, регулятор тяги повинен бути закритий. Залежно від способу випічки, піч повинна бути прогріта до відповідної температури. Коли бажана температура в печі досягнута, ви можете розмістити продукти, які ви бажаєте спекти в духовці. Переконайтеся в тому, що в топці знаходиться не надто багато палаючого палива. Постійно додавайте невелику кількість палива. Під час випічки, регулярно повертайте посуд, в якому готуються продукти.

 

4. ВИДАЛЕННЯ ЗОЛІ

Утилізуйте золу за допомогою спеціального приладдя. Очищайте зольник перед кожним використанням. Ґрати-колосники очіщаються 1-2 рази на тиждень. При забиванні колосників через накопичення золі або іншого спаленого матеріалу, вони повинні бути видалені і ретельно очищені.


5. ОЧИЩЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕЧІ

Правильна чистка печі має дуже важливе значення для її правильного і надійного функціонування печі. Очищення емальованих частин печі рекомендується тільки на холодній печі. Піч очищається чистою водою і м'якою тканиною, а при сильнихзабрудненнях -з мильною водою. Частота чищення в основному залежить від виду палива, періоду і порядку використання печі.

У моделях з наявною духовкою, до комплектації печі входити емальоване деко

 

6. МОЖЛИВІ НЕСПРАВНОСТІ ТА СПОСІБІ ЇХ УСУНЕННЯ

Несправність

Причини

Спосіб усунення

Піч не розтоплюється, димить, немає тяги

Переохолодження корпусу печі.

Тривала перерва в роботі.

Погодні умови.

Закрито шибер в трубі.

Відкрити повністю дверцята зольника і

шибер.

Порушити тягу в печі шляхом спалювання паперу.

Піч погано розтоплюється, димить

Недостатньо повітря для горіння.

Закритідверцята зольника або піддавали.

Зольний ящик переповнений золою.

Димохід засмічений сажею і золою.

Забезпечити доступ повітря в топливник, повністю відкрити дверцята зольника.

Очистити зольник і колосників у решітку.

Очистити димохід від сажі та золі

Поява на димоході іржавих плям, утворення великої кількості конденсату.

Дуже низька температура вихідних газів.

Піч топитися сирими дровами, побутовими відходами, будівельним сміттям.

Переохолодження газів в наслідок використання неутепленого зовнішнього димоходу.

Дотримуватися технології протоплювання печі.

Застосовувати якісне паливо.

Утеплити зовнішній димохід.

 

7. ЗБЕРІГАННЯ

Зберігання печей в тарі допускається в сухому приміщенні, при штабелюванні НЕбільш ніж у два яруси. Берегти від вологи і вогню! Потрібно обережне поводження із-за наявності скла та емалі!Транспортування без належного пакування не рекомендується, зберігання допускається в сухих закритих приміщеннях з природною вентиляцією при температури від -60° до +40° С і відносній вологості повітря не більше 80%.

Рядків придатності до використання необмежений.

Рядків служби виробу 10 років.

 

Параметри EM-5110 EM-5115 EM-5151 EM-204F EK-503F EK-5238 EK-5105 EK-105F EK-5010 EY-306
Номінальна теплова потужність, кВт/годину 6,5 7 7 8 6 6 7,5 6 6 6
Розрахункова площа опалювального приміщення*, м2 70-90  70-90  70-90  80-100  60-80  60-80  80-100  60-80  60-80  40-60 
Варильні властивості  ++  ++  +++  +++  +++ 
Матеріал варильної поверхні Чавун / Емаль Чавун / Емаль Чавун  Чавун  Чавун  Чавун  Чавун  Чавун  Чавун  Чавун 
Матеріал камери згоряння та колосників Чавун / Шамот Чавун / Шамот Чавун / Шамот Чавун / Шамот Чавун Чавун / Шамот Чавун / Шамот Чавун / Шамот Чавун / Шамот Чавун / Шамот
Матеріал зовнішнього корпусу Сталь / Емаль Сталь / Емаль Чавун / Емаль Чавун / Емаль Сталь / Емаль Сталь / Емаль Сталь / Емаль Сталь / Емаль Сталь / Емаль Сталь / Емаль
Матеріал дверцят топки та зольника Чавун  Чавун  Чавун  Чавун Сталь / Чавун Чавун Сталь / Чавун Сталь / Чавун Сталь / Чавун Чавун 
Можливість використання кам’яного вугілля Так  Так  Так  Так  Так  Так  Так  Так  Так  Так 
Наявність духовки  Так  Так  Так  Так  Так  Так 
Кількість конфорок  1 1 1 1 2 2 2 3 2 1
Прозоре вікно в камері згоряння  Так  Так  Так  Так  Так  Так  Так 
Вбудований шибер  Так  Так 
Функціональні особливості  Камін  Камін, 3D Конвекція  Турбо  Варильна  Варильна  Варильна Варильна Варильна Компакт- ність
Робота в режимі тривалого горіння  Так  Так  Так   
Час горіння дров/брикетів на одній закладці, год (дуб 15% вологості) До 5  До 7  До 7  До 8  До 5  До 4  До 5  До 4  До 4  До 4 
Габарити, см                    
Ширина 47,5 51 45 47 54 82 87,5 87,5 84 33,5
Глибина 51 49 49 52 50 47,5 52,5 51 45 45
Висота 94 77 77 72 71 61 70 64 62,5 75
Маса, кГ  69 80 90 79 46 62 78 72 55 42
Діаметр димоходу, мм  130 130 120 130 130 130 130 130 130 130
Основні
Виробник Duval
Країна виробникТуреччина
Номінальна потужність 6 Вт
Коефіцієнт корисної дії 78 %
Розташування печі-камінаОкремо стоїть
Підключення до димаряВерхнє
Гарантійний термін 12 міс
СтанНовий
Габаритні і приєднувальні розміри
Ширина82 мм
Висота66 мм
Глибина44 мм
Діаметр димоходу130 мм
Комплектація
Зольник Так
Кошик для дровНі
Камінний набірНі
Інструкція по експлуатаціїНі
 • Ціна: 18 999 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner